CKV na facebooku
Klub Parník
Minikino
Klub Atlantik
Kulturní zařízení Gama
Výstavní síň Sokolská 26
CKV
Program
O CKV
Pronájmy
Informace dle zákona
GDPR
Výběrová řízení
Kontakt
CKV
VRACÍME SE K NORMÁLNÍMU PROVOZU
11.5.2020 (po)0:00
Vážení návštěvníci, díky postupnému rozvolňování mimořádných opatření se i my pomalu vracíme k normálnímu provozu a postupně pro Vás budeme opět realizovat rozmanité kulturní akce na našich střediscích.

Nejdříve pro Vás již 11. května otevřeme Minikino. Věříme, že si diváci najdou opět cestu do našeho malého kina, uděláme vše pro jejich bezpečí. Počet návštěvníků bude omezen tak, abychom byli schopni dodržet dostatečné vzdálenosti. Pro návštěvníky bude zajištěna dezinfekce, a také celý prostor bude dezinfikován po každém promítání. S ohledem na tato opatření a naše provozní možnosti budeme z počátku promítat pouze jeden film denně, ale počítáme, že jakmile to bude možné, obnovíme naše promítací schéma tak, jak jsou na něj naši návštěvníci zvyklí.

Koronavirovou krizí byla na několik měsíců také přerušena kontinuita pořádaných výstav ve Výstavní síni Sokolská 26, ale pokud vše půjde podle plánů na znovuoživení veřejného života, tak pro vás 28. května otevřeme novou výstavu. Pouze místo původně plánované výstavy mladého malíře Vojtěcha Kovaříka z Ateliéru kresby uvedeme tvorbu Martina Froulíka, rovněž velmi pozoruhodného absolventa Fakulty umění Ostravské univerzity, tentokrát z Ateliéru nových médií Jiřího Surůvky, který se představí novými obrazy z posledních dvou let. Vzhledem k současné situaci bohužel neproběhne obvyklá vernisáž, protože stále platí jistá omezení a dodržování bezpečnosti tak, aby návštěvníci neměli obavy o své zdraví, které je v současné době naší prioritou.

Klub Atlantik zůstává z důvodu odstraňování následků havárie prozatím uzavřen a o jeho znovuotevření Vás budeme informovat.

Klub Parník se pro veřejnost otevře na podzim. Za současně nastavených vládních podmínek pro veřejné produkce nejsme schopni z hygienických a ekonomických důvodů zahájit náš program. Už teď se ale můžeme společně těšit na spoustu zajímavých koncertů a nejen těch, které byly z jara přeloženy na nové podzimní termíny. Bude z čeho vybírat. Parník pro Vás znovu vypluje v září.

Dále pro Vás připravuje středisko Gama oblíbenou kulturně – sportovní akci „Léto na Masarykáči“, kdy se o prázdninách přímo na centrálním náměstí opět můžete těšit na oddychovou zónu s kavárnou a multifunkčním sportovním hřištěm a pokud to vývoj situace dovolí, tak koncem srpna a počátkem září také na zajímavé doprovodné akce. I zde ovšem budeme dbát především na vaši bezpečnost a dodržování všech opatření.

Na případné změny samozřejmě budeme aktivně reagovat, proto sledujte naše webové a Facebookové stránky.

Milí přátelé, těšíme se opět na setkání s Vámi!

Tým CKV MO

© 2017 CKV Ostrava