ADRESA:
Sokolská tř. 26
702 00 Ostrava 1
Tel.: 596 138 937
e-mail:
sokolska26@ckv-ostrava.cz
 
 

Vzdělávací programy, výtvarný materiál a pracovní listy jsou pro všechny účastníky zdarma.

 

 

Vzdělávací programy
Galerijní animace ve Výstavní síni Sokolská 26

Proč přijít na vzdělávací program - Galerijní animaci do Výstavní síně Sokolská?
- garantujeme odbornost galerijních animací
- programy navazují na rámcové vzdělávací programy, jsou zaměřené na mezioborové souvislosti
- programy jsou vedené v přátelském dialogu, jsou šité na míru věku i složení skupiny
- programy jsou interaktivní a rozvíjejí tvořivost žáků
- vaši žáci se setkají s originály děl
- žáci prostřednictvím vlastní tvorby dojdou k principům tvorby u jednotlivých autorů
- žáci jsou nenásilnou formou vedeni k aktivitě, čímž si lépe pamatují obsah programu

 

Realizováno za finanční podpory městského obvodu
Moravská Ostrava a Přívoz

Moravská Ostrava a Přívoz

 

Pracovní listy ve formátu PDF :

Kurt Gebauer | 13. října – 2. prosince 2016 | nabídka vzdělávacích programů
Kurt Gebauer | 13. října – 2. prosince 2016 | pracovní listy k animačním programům
Jiří Kovanda | 25. srpen 2016 – 7. říjen 2016 | nabídka vzdělávacích programů
Esther Stocker | 26. květen 2016 – 15. červenec 2016 | pracovní listy k animačním programům
 
Esther Stocker | 26. květen 2016 – 15. červenec 2016 | nabídka vzdělávacích programů
Eduard Ovčáček | 10. březen 2016 – 22. duben 2016 | pracovní listy k animačním programům
Eduard Ovčáček | 10. březen 2016 – 22. duben 2016 | nabídka vzdělávacích programů
Jan Šerých – Qwerty | 25. ledena 2016 – 4. březena 2016 | pracovní listy k animačním programům
 
Jan Šerých – Qwerty | 25. ledena 2016 – 4. březena 2016 | nabídka vzdělávacích programů
Mohu v rohu! Díky rohu – 5. 3. 2015 – 17. 4. 2015 – pracovní listy k animačním programům
Mohu v rohu! Díky rohu – 5. 3. 2015 – 17. 4. 2015– nabídka vzdělávacích programů
Marta Kolářová 15. leden 2015 – 27. únor 2015 – pracovní listy k animačním programům
Marta Kolářová 15. leden 2015 – 27. únor 2015 – nabídka vzdělávacích programů
Patrik Hábl – Prostory 20. listopad – 9. leden 2015 – pracovní listy k animačním programům
Patrik Hábl – Prostory 20. listopad – 9. leden 2015 – nabídka vzdělávacích programů
Irena Jůzová – 5 - 50kV 21. srpen – 3. říjen 2014 – pracovní listy k animačním programům
Irena Jůzová – 5 - 50kV 21. srpen – 3. říjen 2014 – nabídka vzdělávacích programů
Markéta Othová - 30. duben 2014 – 6. červen 2014 - pracovní listy k animačním programům
Markéta Othová - 30. duben 2014 – 6. červen 2014 - nabídka vzdělávacích programů
DANIEL BALABÁN – LIVE 20. února – 29. března 2014 – pracovní listy k animačním programům
DANIEL BALABÁN – LIVE 20. února – 29. března 2014 - nabídka vzdělávacích programů
Katarína Szanyi – Na hladině kůže 9. leden – 14. únor 2014 - pracovní listy k animačním programům
Katarína Szanyi – Na hladině kůže 9. leden – 14. únor 2014 - nabídka vzdělávacích programů
Sokolská 26 – 20 let 21. 11. – 3. 1. 2014 - pracovní listy k animačním programům
Sokolská 26 – 20 let 21. 11. – 3. 1. 2014 - nabídka vzdělávacích programů
Jakub Hošek 10. říjen – 15. listopad 2013 - pracovní listy k animačním programům
Jakub Hošek 10. říjen – 15. listopad 2013 - nabídka vzdělávacích programů
David Moješčík 22. 8. – 4. 10. 2013 – nabídka vzdělávacích programů
Roman Franta – Soukromá zátiší 13. 6.– 26. 7.2013 – nabídka vzdělávacích programů
TOMÁŠ LAHODA 2. 5. – 7. 6. 2013 –pracovní listy k animačním programům
TOMÁŠ LAHODA 2. 5. – 7. 6. 2013 – nabídka vzdělávacích programů
ARCHIKULTURA 2013 4.dubna – 26. dubna 2013 – nabídka vzdělávacích programů
Jan Hendrych 21.2.–29. 3. 2013 – nabídka vzdělávacích programů
JAROSLAV KOLÉŠEK – Ze všech stran 11.10.–16.11. 2012 – nabídka vzdělávacích programů
Zbyšek Sion 22.11.2012–4.1.2013– pracovní listy k animačním programům
Roman Trabura - Obrazy 11.10.–16.11. 2012 – pracovní listy k animačním programům
Jiří Šigut – Portréty 23. 8.–5. 10. 2012 – pracovní listy k animačním programům
MADE IN NL / NL Architects 2.4.2012–27.4.2012– pracovní listy k animačním programům
Tomáš Medek 23. 2. 2012–30. 3. 2012– pracovní listy k animačním programům
Jiří Matějů 12. 1. 2012–17.2. 2012– pracovní listy k animačním programům

Antonín Střížek 17. 11 2011–6.1. 2012– pracovní listy k animačním programům

Ivan Ouhel 6. 10.–11. 11. 2011 – pracovní listy k animačním programům

Michal Gabriel 9. 6.–22. 7. 2011 – pracovní listy k animačním programům

Boris Podrecca 1. 4.–3. 6. 2011 – pracovní listy k animačním programům

Josef Žáček 24.2.–1.4. 2011 – pracovní listy k animačním programům

Jan Vičar 13.1.–18.2. 2011 – pracovní listy k animačním programům

Jiří Štourač 18.11. 2010–7.1.2011 – pracovní listy k animačním programům
Erika Bornová 7.10.–12.11.2010 – pracovní listy k animačním programům
 

 

Výstavní síň Sokolská 26

 

 

Program lze objednat
u Mgr. Kláry Putniorzové
na tel.: 736697154 nebo na emailové adrese animacniprogramy@gmail.com


 
 
 

 

 

 

© 2010 Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace – Sokolská tř. 26, 702 00 Ostrava 1, Tel.: 596 138 821 << ZPĚT